Hatice Ç, (50), Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde gönül ilişkisi olduğu iddia edilen Süleyman T'yle bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

Kavgaya dönüşen tartışmada Süleyman T, elinde bıçak olan Hatice Ç'den kaçmaya başladı. Bu sırada Süleyman T, cadde ortasında kadının oğlu Kadir Ç. tarafından yakalandı.

Elindeki kesici aletle koşarak gelen Hatice Ç, yerde yatan Süleyman T'yi bıçakladı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri gönderildi.

Konya'nın mobil yemek araçları depremzedelere hizmet veriyor Konya'nın mobil yemek araçları depremzedelere hizmet veriyor

Vücudunun bir çok yerinden bıçak darbesi alan Süleyman T, Dr. Vefa Tarın Ilgın Devlet Hastanesine gönderildi. Süleyman T, buradaki müdahaleden sonra Konya Şehir Hastanesine sevk edildi.

Polis ekipleri, Hatice Ç. ile oğlu Kadir Ç'yi gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinden sonra adliyeye gönderilen şüphelilerden Hatice Ç, tutuklanırken oğlu adli kontrol şartıyla salındı.

Bıçaklanma anı bir iş yerinin güvenlik kamerası ile kaydedildi. Görüntülerde, kaldırımda koşarak ilerleyen bir kişi önüne çıkan kişi tarafından cadde ortasında yakalanarak, yere yatırılıyor. Bu sırada arkadan gelen kadın da elindeki kesici aletle yerde yatan kişiye vuruyor.