Gençlik ve Spor Futbol Sahasın'da 19 Mayıs gösterisi Gençlik ve Spor Futbol Sahasın'da 19 Mayıs gösterisi

Kabin hizmetleri alanında eğitim almak isteyen öğrenci adayları için bu mülakatlar önemli bir adım olacak.

Ön mülakatlar, havayolu şirketleri tarafından işe alımlarda aranan uçuşa uygunluk kriterlerini ve 'Mesleki Eğilim Bursu'ndan yararlanma fırsatını değerlendirmek isteyen adaylar için üç aşamalı bir süreçte gerçekleştirilecek. Fiziki ve mesleki uygunluk değerlendirmelerini içeren ve ortalama 15 dakika süren mülakatlara katılım ücretsizdir.

Kontenjanların sınırlı olması nedeniyle, katılım sağlamak isteyen adayların önceden randevu alması gerekiyor. Randevu almak için adaylar 0530 386 35 06 veya (0384) 353 50 09 numaralı telefonları arayarak kayıt yaptırabilirler. Bu yıl 10 farklı ilde düzenlenecek ön mülakatlara, randevu sırasında belirtilmek kaydıyla, adaylar kendilerine uygun bir ilde katılma şansına sahip olacaklar.

Kabin Hizmetleri Bölümü, gelecekte sivil havacılık sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar için cazip bir fırsat sunuyor. Havayolu endüstrisinde iş gücüne olan talebin artmasıyla, bu tür eğitim programları ve ön mülakatlar, adayların mesleki eğilimlerini keşfetmeleri ve sektörün ihtiyaçlarını daha iyi anlamaları için önemli bir araç haline geldi. Kapadokya Üniversitesi'nin düzenlediği bu ön mülakatlar, adayların kabin hizmetleri alanında kariyerlerine ilk adımı atmalarını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Editör: Kapadokya Medya