Denizli'de İyilik Zinciri: "Askıda Mama" Kampanyası Sokak Hayvanlarına Umut Oluyor!

Duyarlı esnaf, hem evcil hayvan sahiplerinin maddi sıkıntılarından kaynaklanan zorlukları azaltmayı hem de sokak hayvanlarının soğuk havalarda aç kalmamasını hedefliyor.

İlknur Şahin, kampanya kapsamında hayvanseverlerin destekleriyle toplanan mamaları, şehrin farklı noktalarına konulan mama kaplarıyla sokak hayvanlarına ulaştırıyor. Bu sayede sokak hayvanlarına düzenli ve etkili bir şekilde yardım eli uzatılıyor.

Denizli'nin Serinhisar ilçesinde ''2'si Bebek 4 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası!'' Denizli'nin Serinhisar ilçesinde ''2'si Bebek 4 Kişinin Öldüğü Trafik Kazası!''

Şahin, kampanyayı şehrin daha uzak bölgelerine de taşıyarak, yiyecek bulmanın zor olduğu noktalara ulaşmayı amaçlıyor. Ayrıca kampanya ile ilgili fikrini, ihtiyaç sahipleri için yürütülen "Askıda Ekmek" uygulamasından esinlendiğini belirtiyor.

Duyarlı esnaf, başlattığı bu güzel kampanya ile hem hayvan sahiplerine hem de sokak hayvanlarına umut olmayı hedefliyor. Kampanyanın, sadece İlknur Şahin'in değil, şehirdeki birçok insanın destek verdiği bir iyilik zinciri haline gelmesi bekleniyor. Kampanyanın kış sezonu boyunca devam etmesi planlanıyor ve şehirdeki her canlıya dokunarak güzelliklerin yayılmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Editör: Kapadokya Medya