Milli Eğitim Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü İdari Davalar Daire Başkanı Sayın Aziz Özdemir, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı'ya nazik bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, eğitim alanındaki güncel konular ve hukuki süreçler üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Vali Fidan, İl Valileri ve Emniyet Yetkilileriyle VKS Toplantısında Buluştu Vali Fidan, İl Valileri ve Emniyet Yetkilileriyle VKS Toplantısında Buluştu

Sayın Aziz Özdemir'e, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı, bu tür görüşmelerin kurumlar arası iş birliğini güçlendirdiğini ve daha etkili bir eğitim sisteminin oluşturulmasına katkı sağladığını vurguladı.

Her iki tarafın da karşılıklı fikir alışverişi ve bilgi paylaşımıyla gerçekleşen bu ziyaret, Milli Eğitim alanındaki idari süreçlerin daha verimli bir şekilde yürütülmesine yönelik önemli bir adımı temsil ediyor. Bu tür ziyaretler, eğitim camiasında iş birliğini artırarak daha başarılı sonuçlara ulaşma amacını güçlendiriyor.

GB9m_IQWMAARx7S

Editör: Gülşehir Media