(TBMM) gerçekleştirdikleri ziyarette, ilçenin öncelikli sorunlarını ve ihtiyaçlarını milletvekilleriyle paylaştılar. Bu ziyaret, yerel yönetimler ile merkezi yönetim arasındaki iş birliğini güçlendirmenin yanı sıra, vatandaşların temsilcileriyle doğrudan iletişim kurma imkanı sağladı.

Vali Ali Fidan, Hacıbektaş Kaymakamlığını Ziyaret Ederek İlçe Hakkında Bilgi Aldı Vali Ali Fidan, Hacıbektaş Kaymakamlığını Ziyaret Ederek İlçe Hakkında Bilgi Aldı

TBMM ziyaretinde ilçe başkanı Dursun Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri, milletvekilleriyle bir araya gelerek ilçenin karşılaştığı sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulundular. Ayrıca, Karaburna ve Avuç köyü muhtarları da kendi bölgelerinin taleplerini ve beklentilerini milletvekillerine ileterek destek talebinde bulundular.

Bu ziyaret, Hacıbektaş ilçesinin temsilcilerinin TBMM'ye yaptığı etkili bir ziyaret olarak kaydedildi. İlçe yöneticileri ve muhtarlar, yerel ihtiyaçların ve sorunların çözümü için milletvekilleriyle iş birliği içinde çalışmaya devam edeceklerini belirttiler.

Hacıbektaş İlçe Başkanı Dursun Çalışkan Ve Muhtarlar2Hacıbektaş İlçe Başkanı Dursun Çalışkan Ve MuhtarlarHacıbektaş İlçe Başkanı Dursun Çalışkan Ve Muhtarlar 4Hacıbektaş İlçe Başkanı Dursun Çalışkan Ve Muhtarlar 3

Editör: Kapadokya Medya