Vatandaşın haber alma hakkını destekleyen https://www.gulsehir.com   haber değeri taşıyan bilgi ve belgelerin karşılığını ödüyor. Haber oluşturup tarafımıza gönderen birey ve kurumlar bu konuda emeğinin karşılığını mutlaka alacaktır. Kamera görüntüleri, fotoğraf ve kanıta dayalı haberlerin önemli bir maddi değeri bulunmaktadır. Herhangi bir konuda haber oluşturan kişiler ise bu haberleri Gülşehir.com haber sitesine ulaştırıp bu emeğin karşılığını mutlaka alacaklardır.

Gülşehir ve Nevşehir civarında habere konu olan çok sayıda önemli gelişme yaşanmaktadır. Bazen bireysel bazen de toplumsal olarak değerlendirilen gelişmelerin haber değeri olabilmektedir. İşte bu gibi konuları https://www.gulsehir.com haber sitesine ulaştıran bireyler bu girişimin maddi karşılığını alacaktır. Sosyal hayatın sıradan yaşamı içinde pek çok farklı olay vuku bulabiliyor. Akıllı telefonların kameraları ise bu tarz olayları yakalama konusunda önemli bir enstrüman olarak karşımıza çıkıyor. Eğer siz de sıra dışı olarak görülen bir olayı yakalama şansı bulursanız bunun hem haber değeri taşıdığını hem de maddi değer taşıdığını bilmelisiniz.

Kaymaklı Kasabası'nın yardım çabası Kaymaklı Kasabası'nın yardım çabası

Sokakta yürürken, trafikte ilerlerken hatta evinizin balkonunda otururken pek çok olaya şahit olabilirsiniz. Özellikle Nevşehir ve Gülşehir yakınlarında ikamet ediyorsanız bölge halkını yakından ilgilendiren olaylara tanıklık etmeniz söz konusu olabilir. Tanık olduğunuz bu olayların size para kazandırabileceğini aklınızda tutun. Gözünüzü dört açıp bu konuda haber değeri taşıyan durumları görüntü ile belgeli hale getirebilirsiniz. Bu emeğinizin karşılığında https://www.gulsehir.com sizi maddi olarak ödüllendirecektir. Para almanın yanı sıra insanlar için amatör de olsa muhabir olma şansı ortaya çıkacaktır.

Hiç ummadığınız anda çevrenizde haber değeri taşıyan durumlar ortaya çıkabilir. Bu tip durumlara karşı hazırlıklı olmanızda fayda vardır. Bu işi paraya çevirmek isteyen insanlar olay ve vukuat durumlarını görüntüye alıp maddi kazanç elde edebilir. Yeteneğini ve pratik düşüncesini kullanan insanlar bu tip sıra durumları bir haber fırsatına dönüştürebilir. Sürprizlere açık olmalı ve şaşırtıcı durumlar karşısında donup kalmamalısınız. Bu sayede haberi anında yakalayabilir ve bu durumu maddi bir fırsata çevirebilirsiniz. https://www.gulsehir.com   emeğinizin karşılığını vermek için hazır beklemektedir.

Haber göndermek için: [email protected] mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Haber ile birlikte İban bilgilerinizide göndermeyi unutmayınız.

(*) ile işaretli alanlar zorunludur.