Gülşehir'de Ruhsatsız Tabanca ile Yakalanan Şahıs Adliyeye Sevk Edildi Gülşehir'de Ruhsatsız Tabanca ile Yakalanan Şahıs Adliyeye Sevk Edildi

Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, ilçe halkının uzun yıllardır hayalini kurduğu çalışmaları bir bir hayata geçirmeye devam ediyor.  

Aylardır yurt genelinde olduğu gibi Nevşehir'de de aylardır aralıklarla süren yoğun yağışlara rağmen yağmur - çamur dinlemeden Gülşehir halkına pek çok noktada hizmet götürebilmenin gayreti içerisinde bulunan Gülşehir Belediyesinin çalışmalarıyla 1950'li yıllarda hizmete giren asırlık köprü ışıklandırıldı.  

Işıklandırılmış görüntüsüyle hem gece saatlerinde köprü üzerinden ulaşımlarını sağlayacak olan araç sürücülerinin yol konforunu artıran hem de estetik görüntüsüyle ilçeye bambaşka bir güzellik katan köprünün ışıklandırılması Gülşehir halkının da takdirini topladı.  

Yaklaşık 30 Yıldır köprünün ışıklandırılmasıyla ilgili bir beklentinin bulunmasına rağmen şu ana kadar bu projenin hayat bulamadığını belirten Gülşehir Belediye Başkanı Av. Fatih Çiftçi, bu projeyle birlikte halka verdikleri bir sözün daha yerine getirilmiş olunduğuna dikkat çekti.  

Gülşehir ilçesinde ikamet eden tüm vatandaşların yollarıyla, suyuyla, çevre düzenlemeleri ve temizliğiyle her türlü konfora layık olduğunu kaydeden Başkan Çiftçi, "Gülşehir köprüsü ilçemizin sembol yapılarından biri. Yıllardır bu köprümüzün ışıklandırılarak araç sürücülerinin yolda seyir konforu kazanmaları, hem de ilçemizin estetik görüntüsüne de bir hizmet daha kazandırılması yönünde başlattığımız çalışmalar şükürler olsun sonucunu verdi. Gülşehir'imize hayırlı uğurlu olsun" dedi.