Koşunun yeni söyleminin paylaşıldığı manifesto videosunda; koşmanın hayatı hissetmek, nefes almak ve kendini bulmak olduğu vurgulanırken, 11. Eker I Run'ın var gücüyle yeniden yola çıktığı anlatıldı.

Sporu, eğlence ve iyilikle buluşturan Eker I Run Koşusu, 10 yılı geride bırakmanın gururu ve 11. yılın heyecanıyla yoluna devam ediyor. Yeşil doğa ile kucaklaşan özel parkurları ve festival havasındaki programıyla binlerce koşu tutkununa farklı bir deneyim yaşatan organizasyon, bu yıl 6 Ekim’de Bursa Eker Meydan’da düzenlenecek.

1715586839 Eker I Run 2

Eker Süt Ürünleri tarafından düzenlenen Eker I Run, koşuya gönül veren herkesi kucaklayan kapsayıcı yaklaşımıyla fark yaratıyor. Profesyonel koşuculardan kurumsal takımlara, koşuya yeni başlayanlardan çocuklara kadar her yaştan katılımcı Eker I Run'a gelerek, birlikte spor yapmanın heyecanını yaşayabiliyor. 

11. Eker I Run'ın mottosu, bir manifesto videosuyla sporseverlerle paylaşılıyor. Manifestonun girişinde; ilerlemenin mesafelerle değil, çabalamakla kat edildiği söylenirken; Eker I Run'ın da 10 yıl önce sıfırdan başlayıp bir hayal ile yola çıktığı ifade ediliyor. Koşmanın hayatı hissetmek, nefes almak ve kendini bulmak olduğu vurgulanırken, 11. Eker I Run'ın var gücüyle yola çıktığı anlatılıyor. 11. Eker I Run, tüm koşu severleri birlikte yola çıkmaya davet ediyor.  

Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Batuhan Ergöz Bölge Şampiyonu Oldu Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü Sporcusu Batuhan Ergöz Bölge Şampiyonu Oldu

1715586833 11. Eker I Run

Editör: Eren Kalkan