Başkan İnce, su arızasının giderilmesi için gece boyunca çalışan belediye işçilerine teşekkür ederek, "İlçemize en hızlı ve en iyi hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Şemşili Yolu Sokak'ta meydana gelen su arızası, ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde kısa sürede çözüldü" dedi.

Başkan Taner İnce, göreve başladığından beri ilçedeki eksik noktaları tespit edip çözmek için yoğun çaba sarf ediyor. Su arızasının giderilmesiyle birlikte, Derinkuyu'da su hizmetleri kesintisiz olarak devam ediyor. Başkan İnce, "Derinkuyu halkının yaşamını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Su gibi temel hizmetlerde kesinti yaşanmaması için gerekli tüm önlemleri alıyoruz" şeklinde konuştu.

Derinkuyu belediye başkanı duyurdu: "İlçemizi güçlü bir geleceğe hazırlıyoruz" Derinkuyu belediye başkanı duyurdu: "İlçemizi güçlü bir geleceğe hazırlıyoruz"

Su arızasının hızlıca çözülmesi, Derinkuyu Belediyesi'nin vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesinin bir göstergesi oldu. Başkan İnce, her türlü hizmette vatandaşların ihtiyaçlarına hızla cevap vermeye devam edeceklerini belirtti.

Editör: Kapadokya Medya