''Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında Beşiktaş Deplasmanda Karşılaştığı Konyaspor'u 2-0 Mağlup Etti'' ''Trendyol Süper Lig’in 7. haftasında Beşiktaş Deplasmanda Karşılaştığı Konyaspor'u 2-0 Mağlup Etti''

 Derinkuyu İlçesinde yapımı devam eden 250 Seyirci Kapasiteli Kapalı Spor Salonu, Doğal Çim Yüzeyli Futbol Sahası, 4’lü Çelik Soyunma Odası, 500 seyirci kapasiteli Portatif Tribün ve Aydınlatması, Mahalle Tipi Gençlik Merkezi, Halı Sahalı "Spor Kompleksi" için ek protokol imzalandı. 

 Gençlik ve Spor Bakanlığı hibesi olarak 2022 yılında Derinkuyu Belediyesi tarafından ihale edilerek yapımına başlanan dev proje için 28 Milyon TL tutarındaki ek protokol imzalandı. 

 Derinkuyu Belediye Başkanı Bülent Aksoy, "Bu dev projeye katkılarından dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Osman Aşkın Bak’a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Sn. Mehmet Ata Öztürk’e, Ak Parti İl Başkanımız Sn. Ali Kemikkıran’a, Milletvekillerimiz Sn. Süleyman Özgün’e ve Sn. Emre Çalışkan’a ilçem ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu.