Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler'den Bakım Merkezi Denetim Nevşehir Aile ve Sosyal Hizmetler'den Bakım Merkezi Denetim

NEVŞEHİR(MHA)  Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında yıl boyu atölyelerde üretilen tüm ürünlerin sergilendiği stantları bu yıl da Hakkı Atamulu Kültür Parkında Kaymakam Esra Demirtaş'ın katılımıyla açılışı yapıldı.  

İlçe Milli Eğitim Müdürü Yücel İrmak, Şube Müdürleri Alaaddin Çakırci ve Hasan Hüseyin Gülmez ile İl Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Feyyaz Solak Bey ile Nevşehir Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fedakâr Koçak ile Avanos Halk Eğitimi Müdürü Murat Gümüştepe'nin ve halktan eşrafın teşrif ettiği açılışta yiyecek İçecek alanı öğrencilerin ikramları ile birlikte Okçuluk öğrencileri kısa bir okçuluk gösterisi sundular.  

Öğretmenler ve usta öğreticilerin emek ve gayretleriyle kurulan stantlarda halkın büyük ilgisi vardı. Parkta büyük bir şölen şeklinde geçen program ve sergilere İlçe okullarından öğrenci ve öğretmenlerle Güneş Engelli Bakım Merkezi yönetici ve personeli de katılarak desteklerini esirgemediler.  

Sergi sonrası Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Amirleri ile İlçe Kütüphane Şefine hediye takdimleri gerçekleştirildi.  

DERİNKUYU HEM 1-1DERİNKUYU HEM 2-1

Editör: Kapadokya Medya