Yılmaz: Aşama Aşama Enflasyonu Tek Haneli Rakamlara Düşüreceğiz Yılmaz: Aşama Aşama Enflasyonu Tek Haneli Rakamlara Düşüreceğiz

Cumhuriyetimizin güvenliği için özveriyle çalışan polis teşkilatımız, Polis Meslek Eğitim Merkezleri'nden yetişen 12.076 yeni meslektaşıyla daha da güçlendi. Emniyetin teminatı olan bu yeni polisler, ülkemizin dört bir yanında vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için görev yapacak.

Mezuniyetlerini kutladığımız bu genç polisler, aldıkları eğitimle suçla etkili bir şekilde mücadele etmeye, toplumla iç içe çalışarak daha sağlam bir güvenlik ağı oluşturmaya hazırlandılar. Cumhuriyetimizin emniyetini sağlamlaştırmak adına üstlendikleri sorumlulukla, adanmışlık ve özveriyle dolu bir meslek hayatına ilk adımlarını attılar.

Yeni meslektaşlarımıza "hoş geldiniz" diyor, görevlerinde başarılar diliyoruz. Cumhuriyetimize ve milletimize hizmet yolunda azimle, sorumlulukla ilerleyecekleri bu kutlu yolda yanlarında olduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz. İç huzurumuzun, güvenliğimizin teminatı olan polis teşkilatımıza minnettarız.

GA6I_XAW8AAjDMFGA6I_WwXIAAzvMKGA6I_W8WwAAlqwiGA6I_W4XoAEEUem

Editör: Kapadokya Medya