Aston Villa'nın Manchester United'ı 3-1 yendiği gayrete Cristiano Ronaldo ile Tyrone Mings'in oyunun devam ettiği esnada sanki güreşir gibi yaka paça birbirlerine girdiği an damga vurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakem Halil Umut Meler ile Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hakem Halil Umut Meler ile Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi

Görüntüler, sosyal medyada büyük alaka gördü.Premier Lig'in 15. haftasında Aston Villa, sahasında Manchester United'ı 3-1 mağlup etti. Gayrete Cristiano Ronaldo'nun karıştığı tartışma damga vurdu.

Karşılaşma 3-1 Aston Villa'nın üstünlüğü ile devam ederken Cristiano Ronaldo ile Tyrone Mings'in bir pozisyonda birbirlerine girmesi maçın önüne geçti. Manchester United'ın kenar ortası yapacağı sırada Ronaldo'yu yasaklamak isteyen Mings bir anda kendisini Portekizli yıldızla güreşirken buldu.

Boğuşma sonunda Ronaldo, Mings'i yere düşürürken kendisi ayakta kaldı. Öbür futbolcuların ikilinin yanına gitmesiyle hadise çok gelişmeden sona erdi. O anlar sosyal medyada büyük alaka çekti.