CHP'nin Nevşehir il yönetimi, Başkan Arı'ya nezaket ziyareti gerçekleştirerek yeni dönemde başarılar diledi.

Ziyaret sırasında CHP heyeti, Nevşehir'in kalkınması ve gelişimi için karşılıklı iş birliği ve diyaloğun önemine vurgu yaptı. Başkan Arı da CHP heyetinin nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunarak, Nevşehir için ortak hedefler doğrultusunda çalışmaya hazır olduklarını belirtti.

Görüşmede, şehrin kalkınması, altyapı projeleri ve toplumsal iş birliği konuları ele alındı. Taraflar, Nevşehir'in geleceği için birlikte çalışmanın ve diyaloğun önemine dikkat çekti.

Başkan Arı, CHP heyeti ve yönetimine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, "Nevşehir için çalışırken tüm paydaşlarla iş birliğine ve diyaloğa önem veriyoruz. CHP heyetinin ziyareti, şehrimiz için güzel bir başlangıç niteliğinde. Birlikte çalışarak Nevşehir'i daha ileriye taşıyacağımıza inanıyoruz," dedi.

Muharrem İnce'den İYİ Parti'nin Yeni Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'na Tebrik Mesajı Muharrem İnce'den İYİ Parti'nin Yeni Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'na Tebrik Mesajı

Ziyaret, samimi bir ortamda gerçekleşirken, her iki taraf da şehirdeki sosyal ve ekonomik gelişim için birlikte hareket etme niyetini dile getirdi.

Editör: Kapadokya Medya