Türkiye’de hızlı servis restoran sektörünün lideri olan TAB Gıda, kurduğu benzersiz gıda ekosistemi sayesinde restoran ağını her geçen gün genişletiyor. Dijitalleşme çalışmalarıyla müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya devam etmenin yanında hayata geçirdiği uygulamalarla da sürdürülebilirlik konusundaki taahhüdünü güçlendirmeyi sürdürüyor. 

TAB Gıda, hayata geçirdiği uygulamalarla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartarak büyümesini sürdürürken, yenilenebilir enerjiye geçişte önemli bir adım daha attı. 

"Emekli Memurların Hakları İstiyoruz, Mağduriyetlerine Son Verilmeli!" "Emekli Memurların Hakları İstiyoruz, Mağduriyetlerine Son Verilmeli!"

TAB Gıda, sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında 254 cadde restoranının 2023 yılı elektrik tüketiminin yenilenebilir kaynaklardan temin edildiğini belgeleyen uluslararası yenilenebilir enerji sertifikası (I-REC) aldı. TAB Gıda, Türkiye'nin ilk dijital yeşil enerji ticaret platformu olan grup şirketi ATP’nin GreenX platformu aracılığıyla restoranlarının elektrik tüketimini yeşil enerjiye dönüştürerek, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.  

International REC Standard Foundation tarafından geliştirilen I-REC Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası, üretilen enerjinin kaynağının ve özniteliğinin izlenebilirliğini sağlayarak elektriğin yenilenebilir enerji kaynaklarından üretildiğini belgelemektedir. Yenilenebilir Enerji Sertifikaları, yenilenebilir enerji yatırımlarını ve tüketimini yaygınlaştırmak amacı ile oluşturulmuştur.

1715843092 Asset 1

Editör: Eren Kalkan