Cevizaltı Yüzme Havuzu, Hacıbektas'ta yer alan bu eşsiz tesis, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmak üzere modern olanaklarla donatıldı. İç Anadolu'nun cenneti olarak adlandırılan bu mekân, 800 yıllık anıt ceviz ağacı altında 300 kişilik oturma alanı, şark köşeleri ve çeşitli oturma gruplarıyla hizmet veriyor.

Bu yıl modern ve büyük bir olimpik yüzme havuzuyla karşınızdayız. Tamamen arıtmalı ve modern ısıtmalı havuz suyu dünya standartlarını aşarak, en son teknoloji ile donatılmıştır. Ayrıca, bar bölümünde her türlü yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içeceklerin yanı sıra, dünya çapındaki fast food zincirlerine rakip olabilecek ızgara ve fast food çeşitleri, harika mezelerle sizleri bekliyor.

Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı ve Muhtarlar, TBMM Karuma Daire Başkanı'nı Ziyaret Etti Hacıbektaş AK Parti İlçe Başkanı ve Muhtarlar, TBMM Karuma Daire Başkanı'nı Ziyaret Etti

Sizleri, eşi benzeri olmayan bu mekânda, anıt ceviz ağacının altında ağırlamaktan mutluluk duyarız. Burayı görmeden gitmeyin!

*Adres:* Kırşehir Yolu Üzeri, Hacıbektas Sanayi Sitesi Yanı  
*Telefon:* 0 (384) 441 36 84  
*Cep:* 0 (546) 872 04 38

Editör: Eren Kalkan