İlk olarak Noen Phlap Whan Topluluğu'nu ziyaret eden heyet, ardından Chonburi Eyaleti İslam Komitesi ile bir araya geldi ve önemli görüşmeler gerçekleştirdi.

Ziyaretler sırasında, Türkiye ile Tayland arasındaki kültürel ve dini bağların güçlendirilmesi ve iş birliği olanaklarının değerlendirilmesi üzerine konuşmalar yapıldı. Müslüman topluluklarla yapılan bu samimi buluşmalar, karşılıklı anlayışı artırmaya ve dostluk bağlarını güçlendirmeye yönelik önemli adımlar olarak nitelendirildi.

NASA'dan Açıklama: Güneş'teki Güçlü Patlama, Dünya'daki Radyo Sinyallerini Geçici Olarak Devre Dışı Bıraktı NASA'dan Açıklama: Güneş'teki Güçlü Patlama, Dünya'daki Radyo Sinyallerini Geçici Olarak Devre Dışı Bıraktı

Büyükelçi Serap Ersoy, Milletvekillerimiz ve beraberindeki heyet, Tayland'daki Müslüman kardeşlerimizin sıcak misafirperverliğine teşekkür ederek, bu önemli buluşmanın Türk-Tayland ilişkilerine katkı sağlayacağını ifade ettiler.

Tayland'daki Müslüman Toplulukları Ziyaret Etti7Tayland'daki Müslüman Toplulukları Ziyaret Etti3Tayland'daki Müslüman Toplulukları Ziyaret EttiTayland'daki Müslüman Toplulukları Ziyaret Etti 1

Editör: Kapadokya Medya