Bayram ve Yasemin Ekici'nin kızları olan İrem Ekici ile Adem ve Kadriye Yılan'ın oğulları Mustafa Yılan, hayatlarını birleştirme kararı almışlardı.

Nevşehir'de bulunan Alyans Deluxe Düğün Salonu'nda gerçekleşen bu özel törende, İrem ve Mustafa çifti, nikahlarını Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran'ın kıymasıyla resmiyete döktüler.

Genç çiftin nikah şahitliklerini, AK Parti Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, İl Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru ve yakın arkadaşları üstlendiler.

Genç çift, muhteşem düğünleri sırasında birbirlerine sonsuz aşk ve bağlılık sözleri vererek, hayatlarına birlikte yola çıktılar.

Türkiye'nin En Popüler 10 Müzesinden 3'ü Kapadokya'da! Türkiye'nin En Popüler 10 Müzesinden 3'ü Kapadokya'da!

Düğüne katılanlar arasında Nevşehir Valisi Ali Fidan, Nevşehir Milletvekili Süleyman Özgün, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Bahittin Murat Yakın, İl Emniyet Müdürü Ali Loğoğlu, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç, Nar Belediye Başkanı Süleyman Özçelik, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden gelen sivil toplum kuruluşu başkanları, gazeteciler, yakın aile dostları ve birçok davetli yer aldı.

Tüm misafirlerin eğlendiği bu özel günde, genç çift, kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.