Nevşehir Belediyesi, Otolife Dergisi iş birliğiyle düzenlenen 1. Nevşehir Oto Show etkinliği kapılarını açtı. Otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği etkinlik, 15 Mayıs Çarşamba gününe kadar devam edecek. İlk kez gerçekleştirilen etkinlik, Nevşehir Belediyesi Kültür Merkezi bahçesinde gerçekleştiriliyor. Etkinliğin açılış töreninde konuşan OTOLIFE Genel Müdürü Volkan Dizen, son model otomobillerin yanı sıra özel kampanyalar ve fiyat avantajlarının da sunulduğunu belirtti.

Dizen ayrıca, dünya markalarının ilk kez Nevşehir'de buluşmasına olanak sağlayan organizasyona verdiği destekten dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'ya teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 05 13 At 16.36.12 (1)

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı ise yaptığı konuşmada, şehrin marka değerini yükseltme hedeflerini vurguladı. Arı, göreve geldikleri günden bu yana şehrin ulusal ve uluslararası alanda adından sıkça söz ettirdiğini belirterek, etkinlik gibi organizasyonların bu süreci desteklediğini ifade etti. Kapadokya'nın merkezi Nevşehir'in daha iyi bir konuma gelmesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Arı, etkinliğin şehrin tanıtımına ve ekonomik, kültürel, sportif alanlarda daha fazla iş yapılmasına katkı sağlayacağını belirtti.

Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi Vali Fidan, NEVÜ Mezuniyet Töreninde Öğrencilere Başarılar Diledi

Saırwqotohosw2

Editör: Eren Kalkan