Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi Konferansı'nda Türkiye'yi Temsil Etti Küresel Sürdürülebilir Turizm Konseyi Konferansı'nda Türkiye'yi Temsil Etti

ÖSYM Başkanlığı tarafından 17-18 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için Dicle Kaymakamlığı öğrencileri ücretsiz taşıyacağını duyurdu.

Yapılan duyuruya göre çeşitli adreslerde sınava girecek ilgili öğrenciler için ücretsiz ulaşım hizmeti sunulacağı belirtildi.
Dicle Kaymakamlığı tarafından da ilçeden çeşitli adreslerde YKS'ya girecek öğrenciler için belirlenen hareket saati, kalkış ve varış noktalarına ücretsiz ulaşım hizmetinin yapılacağı bildirildi. Açıklamada, "ÖSYM Başkanlığı tarafından 17-18 Haziran 2023 Cumartesi ve pazar günleri yapılacak olan YKS ile ilgili olarak sınava girecek öğrencilerin sınav merkezlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla aşağıdaki tabloda belirtilen güzergah ve saatlerde toplu taşıma araçlarımız Dicle Kaymakamlığımız tarafından ücretsiz olarak öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. Dicle'de saat 07.00'de ücretsiz olarak hareket edecek birer araçların varış adresleri Bismil, Silvan, Hazro, Hani, Lice, Kulp, Çermik ve Çüngüş olarak belirlendi. Dicle'den saat 08.00'de ücretsiz olarak hareket edecek olan 2 aracın varış adresi ise Ergani ilçesi olarak belirlendi.